POL/ENG

O nas

Kancelaria WARP prowadzi doradztwo i szkolenia dla przedsiębiorców i instytucji w zakresie zagadnień prawnych, podatkowych oraz biznesowych.

Naszym celem jest stworzenie od nowa doradztwa prawnego i biznesowego oraz poszukiwanie nowych interaktywnych form szkoleń dotyczących praktycznej strony prawa. Chcemy robić to w sposób, którego do tej pory nie doświadczyli ani prawnicy, ani ich klienci. Rozwój technologii to dla nas okazja, żeby przedefiniować dotychczasowe spojrzenie na prawo i stworzyć narzędzia, które zmienią naszą rzeczywistość. Z otwartymi ramionami witamy wszelkie nowatorskie idee i otwarte umysły. Nasze szkolenia stanowią źródło cennych informacji pomagających sprawnie i bezpiecznie działać przedsiębiorcom w trudnym otoczeniu biznesowym i prawnym.

WARP posiada w ofercie szereg szkoleń otwartych oraz szkoleń zamkniętych. Te pierwsze gromadzą uczestników różnych branż wokół wspólnego tematu szkoleniowego. Skierowane są do kadry menedżerskiej, specjalistów różnych branż, a także pracowników szeregowych. Szkolenia zamknięte prowadzone są dla pracowników/współpracowników konkretnych przedsiębiorstw lub instytucji.

Celem szkoleń jest poszerzanie wiedzy z danego obszaru i rozwój umiejętności zawodowych. Materiały szkoleniowe są wciąż aktualizowane i wzbogacane o nowe zagadnienia. Wynika to ze zmieniającej się sytuacji politycznej, ekonomicznej i prawnej naszego kraju.

Nasze szkolenia prowadzą osoby z długoletnim doświadczeniem, posiadający rozległą wiedzę merytoryczną i szerokie umiejętności dydaktyczne. Daje to gwarancję rzetelności, unikalności i wysokiego poziomu merytorycznego prowadzonych szkoleń. Ich umiejętności dydaktyczne gwarantują również wysoką skuteczność przekazywanej przez nich wiedzy.
Mamy świadomość, że wiedza musi być ściśle powiązana z umiejętnością jej praktycznego zastosowania. Taka forma prowadzenia szkoleń znacząco zwiększa ilość zdobytej praktycznej wiedzy.

Uczestnicy naszych szkoleń mają sposobność zdobycia wiedzy i umiejętności, które musieliby samodzielnie zdobywać całymi latami. Zaletą jest to, że uczestnicy otrzymują je w gotowej, przemyślanej i uporządkowanej formie. Daje im to możliwość bezpiecznego, bardziej efektywnego i pozbawionego błędów działania.

Nasi Klienci docenili profesjonalizm, fachowe przygotowanie szkoleń, doskonałą atmosferę, a przede wszystkim ich efektywność, dzięki czemu wiemy, że nasze starania są owocne.

Szkoliliśmy m.in. w następujących tematach:

 1. Ceny transferowe;
 2. Ochrona Danych Osobowych
 3. Postępowanie sanacyjne; upadłość i restrukturyzacja
 4. Praktyczne aspekty odpowiedzialności z gwarancji  ubezpieczeniowych i bankowych – z uwzględnieniem doświadczeń sądowych;
 5. Obrona przed roszczeniami klientów w świetle nowej ustawy o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej oraz obowiązującego prawa;
 6. Restrukturyzacja obligacji;
 7. Prawa własności intelektualnej w kontekście postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych;
 8. Nowa ustawa o prawach konsumenta;
 9. Własność intelektualna i przemysłowa;
 10. Zamówienia publiczne;
 11. Prawo pracy;
 12. Pomoc publiczna;
 13. Prawo nowych technologii;

Przeszkoliliśmy już:

 1. Krajową Radę Spółdzielczą;
 2. Bank Millennium S.A.;
 3. Millennium Leasing S.A.
 4. Bank Ochrony Środowiska S.A.
 5. Renault PL
 6. De Lage Landen Leasing Polska S.A.
 7. BNP Paribas
 8. Deutsche Bank
 9. DZ Bank Polska S.A.
 10. DNB Bank Polska S.A.
 11. Gothaer TU S.A.
 12. PZU S.A.
 13. TUiR Warta
 14. Allianz
 15. ING Bank Śląski