fbpx

Oferta szkoleń

Nasze szkolenia są naszym autorskim pomysłem – od samego początku chcieliśmy stworzyć szkolenia inne niż dotychczasowy standard szkoleń prawniczych. Szkolimy wyłącznie z tych tematów, które bardzo dobrze znamy i którymi zajmujemy się na co dzień. Nasze szkolenia są całkowicie skupione na praktyce – ich przygotowanie zajmuje nam dużo czasu, bo zawsze w naszych szkoleniach wskazujemy przykłady z praktyki i pokazujemy, jak w szczegółach działają poszczególne rozwiązania prawne. Tego większości prawników nie chce się robić – my nie boimy się dzielić wiedzą, nawet jeśli to oznacza, że klienci sami będą później mogli rozwiązać swoje problemy prawne – w oparciu o przykłady i wiedzę i z naszych szkoleń. Nasze szkolenia są adresowane do nie-prawników – z fanatyczną determinacją walczymy z „prawniczym slangiem” oraz cytowaniem treści przepisów. Nasze szkolenia są zatem zrozumiałe dla korzystających – nic dziwnego zatem, że spotykają się z bardzo dużym zainteresowaniem i bardzo dobrymi ocenami ze strony osób korzystających z naszych szkoleń. W wielu branżach szkoliliśmy praktycznie wszystkie liczące się firmy.

Dostępne szkolenia

Czas trwania: 4 godziny 20 min.

Jak korzystać z podpisu elektronicznego i w prosty sposób zdigitalizować umowy w każdej firmie?

Szkolenie skierowane jest do każdej osoby, która w firmie stosuje podpis elektroniczny lub korzysta z dokumentów podpisanych takim dokumentem (na przykład - właścicieli firm, osób zajmujących się umowami / zamówieniami, prawników wewnętrznych, osób prowadzących windykację, osób z pionu finansowego). Szkolenie sprawdzi się w przypadku każdej firmy - niezależnie od branży, w której ona działa. W trakcie szkolenia odtwarzamy filmy przedstawiające m.in.: złożenie e-Podpisu oraz jego walidację, przekazujemy przykładową procedurę korzystania z e-Podpisu (w tym procedurę składania e-Podpisu oraz jego walidacji).

Czas trwania: 7 godzin

Zdalne szkolenie - Nowelizacja prawa zamówień publicznych

Szkolenie skierowane jest do wykonawców, prawników działu handlowego oraz prawników wewnętrznych, a jego celem jest przygotowanie na zmiany związane z prowadzeniem nowej ustawy. Podczas szkolenia przedstawione zostaną najważniejsze zmiany prawne z punktu widzenia wykonawcy. Po skorzystaniu z naszego szkolenia będziecie Państwo mogli, skutecznie i bezpiecznie, składać oferty według nowych zasad i walczyć o lepsze zapisy umów w sprawie zamówienia publicznego - w konsekwencji, będziecie Państwo mogli oszczędzić sobie stresu i dodatkowej pracy, szybciej załatwić formalności i pozyskać nowych klientów (zwiększyć sprzedaż).

Szkolenia inne

14 najgroźniejszych pułapek nowelizacji Kodeksu postępowania cywilnego z 2019 r.

Pracownicze Plany Kapitałowe
z perspektywy pracodawcy

Uproszczone Postępowanie Restrukturyzacyjne (UPR) - o co w tym chodzi?

14 najgroźniejszych pułapek nowelizacji Kodeksu postępowania cywilnego z 2019 r.