fbpx

O nas

Pracując przez wiele lat w wiodących międzynarodowych kancelariach prawnych doradzaliśmy w  skomplikowanych i precedensowych sprawach, gdzie oferowane przez nas usługi musiały spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.  

Od początku utworzenia naszej Kancelarii stale i stabilnie się rozwijamy poszerzając nasz zespół o kolejnych specjalistów. Obecnie dysponujemy ponad 30 - osobowym zespołem procesowym posiadającym wiedzę pozwalającą podjąć największe wyzwania z różnych dziedzin prawa. Od wielu lat z powodzeniem zajmujemy się prowadzeniem spraw sądowych i arbitrażowych. Dysponujemy silnym zespołem prawników, biegłych, ekspertów oraz ekonomistów doświadczonych w prowadzeniu sporów – o zróżnicowanym przedmiocie sporu oraz z różnych sektorów gospodarki. 

Naszą ideą przewodnią była i pozostaje chęć stworzenia butiku procesowego – kancelarii skoncentrowanej na reprezentowaniu klientów w różnego rodzaju sporach (w tym sporach cywilnych, arbitrażowych, administracyjnych, regulacyjnych oraz karnych), jak również doradztwo ściśle związane z takimi sporami.

Nasi Klienci i nasi przeciwnicy często doceniają nasze: